Dla miłośników przestworzy – GoPro Karma

GoPro Karma innowacją na rynku kamer sportowych

Niemożliwe stało się w końcu realne. Kamera GoPro rejestrująca obraz na żywo z perspektywy przestworzy. To oryginalne rozwiązanie jest prekursorskie na rynku GoPro. Dron jest wykonany z najwyższej jakości materiałów, jest prosty w obsłudze i wysoce mobilny. Mimo, że wzbija się w powietrze, to jest w stanie pozyskać stabilny materiał wideo, który jest rejestrowany przez Go Pro. Jest wart swojej ceny. Zobacz więcej na https://www.gohd.pl/kategoria/karma

Najbardziej kompletne rozwiązanie GoPro

GoPro Karma jest kompatybilna przy użyciu produktów serii Hero 6, Hero 5 oraz GoPro Hero 4. Wszyscy entuzjaści, którzy marzyli o rejestrowaniu obrazu z lotu ptaka będą z pewnością zadowoleni. Demontowalny gimbal 3D pozwoli na zapis wideo z drona, jak i z ręki. W zestawie Go Pro znajdziemy elegancki kontroler z ekranem LCD, baterie, ładowarkę, a także sześć sztuk śmigieł, poręczne etui, które może posłużyć jako walizka lub plecak. Przewożenie całego zestawu nie sprawia żadnych trudności.

Potrzebujesz tylko intuicji

Do obsługi GoPro Karma nie potrzebujesz dużego doświadczenia w lataniu dronami, ale wystarczy ci intuicja do nauki latania. Kamera GoPro w łatwy sposób nakręci podniebne ujęcia z wakacji oraz twoich ekstremalnych przejazdów. Użycie trybu automatycznego po wzbiciu się w powietrze sprawi, że twój sprzęt nie ulegnie przypadkowemu uszkodzeniu. W ten sposób zapewnisz sobie zdobycie stabilnych i płynnych ujęć.

Główne tryby GoPro Karma

Pierwszą z nich jest „Orbit”, czyli tryb, w którym dron okrąża wskazany przez nas obiekt lub osobę. Kolejna funkcja to „Cable Cam”, gdzie GoPro przeleci ustaloną wcześniej trasę. Producenci zadbali też o możliwość stworzenia podniebnego selfie za pomocą „Dronie”. Jest i „Reveal”, w którym podniebna kamera GoPro przybliża się w sposób stopniowy do wyznaczonego obiektu podnosząc obiektyw. Innowacją jest aplikacja Passenger App, która pozwala na jednoczesny podgląd z nagrywającej kamery dla czterech osób przy pomocy urządzeń mobilnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *