Dlaczego warto wybrać kamerę GoPro Hero 6 Black?

Kamera GoPro Hero 6 Black najnowsza w ofercie amerykańskiej firmy

Typowym środowiskiem dla najnowszego GoPro Hero są wszelkiego rodzaju ekstremalne warunki. Pozwala na nagrywanie filmów o rozdzielczości 4K60 i 1080p240. Kamera GoPro Hero 6 Black jest sterowana dotykowo, wodoodporna do głębokości 10 metrów. Innowacją jest kontrola głosowa, która była możliwa w poprzednich modelach, ale tym razem w aż 10 językach! Znajdziesz ją na https://www.gohd.pl/

Co kryje się w pudełku?

W opakowaniu znajdziemy kabel USB typu C, baterie, bardzo skróconą instrukcję, plastikową ramkę oraz elementy do mocowania. Warto zaznaczyć, że wspomniane obramowanie chroni przed ewentualnym wypadkiem GoPro Hero 6 na krawędź. Ta wersja do złudzenia przypomina poprzednie modele, dzięki czemu wszystkie akcesoria będą do niej pasować.

Przemyślany każdy element

Kamera GoPro Hero 6 Black została przemyślana przez twórców w każdym calu. Przyciski i wejścia są tak rozmieszczone, aby były intuicyjne w użyciu oraz pozwalały na komfortowe posługiwanie się sprzętem do nagrywania ekstremalnych wyczynów. Dodatkowo sprawnie działa aplikacja, która umożliwia łączność telefonu z kamerą. Sterowanie nią za pomocą smartfona jest bardzo wygodne.

Gratka dla prawdziwych fotografów

Kamera GoPro Hero 6 Black nie tylko wykonuje wysokiej jakości materiały wideo, ale też znakomite zdjęcia. Sprzęt ten obsługuje RAW i tworzy pliki w formacie o rozdzielczości 4000×3000 px. Możliwe jest też wykonywanie fotografii za pomocą zoomu. GoPro Hero 6 radzi sobie doskonale pod światło. Gwarantuje w ten sposób ciekawe efekty w mglistych, pochmurnych sceneriach. Dostępny jest tryb burst, czyli robienie serii zdjęć z prędkością 30 klatek na sekundę. Ta funkcja robi naprawdę duże wrażenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *