GoPro Fusion 360 – pierwsza kamerą dookólną

Pionierskie rozwiązanie GoPro Fusion 360

Kto miał okazje obejrzeć film VR, ten wie, że ten skok technologiczny pod względem sposobu rejestracji obrazu jest oszałamiający. Ta kamera GoPro pozwala na przyglądanie się wydarzeniom jakby było się ich częścią, uczestnikiem. GoPro Fusion 360 jest łatwe w obsłudze, gdyż w zupełności wystarcza przeciągnięcie palca po tablecie lub smartfonie, mysz komputerowa lub ruch głową w hełmie VR. Choć to pierwsze tego rodzaju rozwiązanie, to spotkało się z bardzo pochlebnymi recenzjami w świecie GoPro.

Kamera GoPro zupełnie inna od wszystkich

Mając pierwszy raz styczność z GoPro Fusion 360 mamy wrażenie, że do złudzenia przypomina model Hero 6 Black. Obudowa jest jednak trochę szersza i bardziej płaska. Przekłada się to na wagę urządzenia, która dochodzi do 225 gramów. To wśród modeli GoPro zdecydowanie najcięższy produkt. Wszystko wyjaśniają wewnętrzne parametry sprzętu, który filmuje w rozdzielczości do 5228 x 2624 pikseli przy 30 klatkach na sekundę. W standardzie urządzenie jest wodoszczelne do 5 metrów.

Funkcja OverCapture

Ta kamera GoPro wyposażona jest w OverCapture. Osoba realizująca wideo już na etapie edycji może zdefiniować domyślną perspektywą dla widza. W ten sposób generowana jest swoista przejażdżka po materiale w 360°. Jednak funkcja ta obecnie jest możliwa w drogich i rozbudowanych programach dla profesjonalistów.

Sprzęt z możliwościami wartymi swojej ceny

GoPro Fusion 360 jest w stanie zarejestrować bardzo dobrej jakości filmy. Jest to kamera GoPro łatwa w obsłudze i pozwala na wszechstronne wykorzystanie nakręconego materiału. Przy instalacji odpowiedniej aplikacji, można cieszyć się z efektów łączenia na oprogramowaniu domowego komputera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *