Kamera GoPro wideo rejestrator w samochodzie

GoPro nie tylko na potrzeby ekstremalnych wyczynów

Popularność kamerek sportowych stała się tak duża, że zaczęto korzystać z tego sprzętu jako wideo rejestratora za przednią szybą auta. Czy kamera GoPro może posłużyć jako urządzenie do zapisu odbytej przez nas trasy? Zdecydowanie tak, zdaniem specjalistów seria Hero nie musi tylko służyć do nagrywania skoków ze spadochronu, wyczynowej jeździe na rowerze itp. To rozwiązanie ma sens także podczas naszej jazdy samochodem.

Dobra jakość nagrywania

Kamery GoPro są dostępne w wielu modelach, które znajdują się na różnych półkach cenowych. Każde z tych urządzeń pod względem jakości nagrywanego obrazu nie ma się czego wstydzić. Bez problemu tworzy dynamiczne filmy. Produkty GoPro radzą sobie doskonale w trudnych warunkach, a tym bardziej poradzą sobie za szybą naszych aut, gdzie mamy do czynienia raczej z łatwiejszym środowiskiem.

Wyboiste drogi, leśne ścieżki

Coraz więcej kierowców przekonuje się do kamer GoPro, ponieważ ten sprzęt z najwyższej półki zapewni upamiętnienie niespotykanych wrażeń drogowych. Polskie drogi nie należą do najłatwiejszych, ale w naszym kraju istnieje wiele tras, które zapierają dech w piersiach. Poza tym kamery GoPro służą też do typowej rejestracji wydarzeń na drodze. Wielokrotnie urządzenia pozwalały na wyjaśnienie przyczyn stłuczek i kolizji. Możliwość nagrywania z wieloma klatkami na sekundę to możliwość spowolnienia obrazu i szansa na lepszą analizę zaistniałych wydarzeń.

Imponujące nagrania nocne

Dużą zaletą GoPro, dla której kierowcy samochodów decydują się na ich zakup jako rejestratorów są nocne podróże. Kamery sportowe świetnie radzą sobie z nagrywaniem filmów w trudnych warunkach oświetleniowych. Nie posiadają jakichkolwiek diod, więc w żaden sposób nie rozpraszają osoby prowadzącej auto. Trasa zarejestrowana nocą będzie bardzo dobrze widoczna na odtworzeniu. To kolejny powód, dla którego warto zainwestować w GoPro w swoim samochodzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *