Kamery GoPro 5 – dostępne warianty wyboru

Kamera GoPro Hero 5 Black wodoszczelna bez dodatkowej obudowy

Czym wyróżnia się kamera GoPro Hero 5 Black od innych dostępnych na rynku? To flagowy model, który posiada odporność na zanurzenie bez kasety wodoszczelnej nawet do 10 metrów. Ta kamera GoPro Hero nagrywa w jakości ULTRA HD 4K i posiada wbudowany dotykowy ekran LCD wraz z powłoką Corning Gorilla Glass. Wbudowany mikrofon, który posiada kamera GoPro Hero 5 Black eliminuje szumy, czym znaczącą poprawia ścieżkę audio. Posiada również cały wachlarz programów do montażu.

Prawdziwe zaskoczenie na rynku – kamera GoPro Hero 5 Session

To najnowszy model z serii Hero. To rozmiarowo najmniejsza kamera GoPro Hero, a oferuje pełnowartościowy format ULTRA HD 4K. Za sprawą niewielkiego rozmiaru i dobrej rozdzielczości realizowanych nagrań kamera GoPro Hero 5 Session jest nieoceniona w użyciu w najbardziej ciasnych lokalizacjach. Co najciekawsze, kamera GoPro Hero Session może być sterowana głosowo. Rozwiązanie to docenia wielu profesjonalnych zawodników sportów ekstremalnych.

Uwiecznij swój materiał w najmniejszych szczegółach

Doskonała matryca pozwala na rejestrację materiału wideo w znakomitej jakości. Kamera GoPro Hero 5 Session to świetne zdjęcia i szansa na uszczegółowienie nie tylko wyczynów sportowych, ale wszelkich uroczystości rodzinnych. Wszystko za sprawą matrycy o wielkości 10MP. Kolejną ważną funkcją jaką posiada kamera GoPro Hero Session jest cyfrowa stabilizacja obrazu. Wyeliminujesz w ten sposób występujące drgania, niezależnie od tego, czy nagrywasz z perspektywy motocyklu, samochodu. Obraz z pewnością będzie przyjemny dla oka.

Doskonała kompletacja sprzętu

Kupując kamerę GoPro Hero 5 Session otrzymasz znakomite wyposażenie w pudełku. Ramka montażowa, śruba montażowa, kabel USB typu C, a także klips montażowy i samoprzylepne elementy pozwolą na odpowiednie umocowanie sprzętu. Pamiętaj jednak, że standardowa wersja nie posiada w zestawie karty pamięci. To od ciebie zależy, ile GB zakupisz. Kamery GoPro znajdziesz na https://www.gohd.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *