Statyw do GoPro, dlaczego warto go mieć?

Niezbędny statyw do GoPro

Bardziej komfortowe korzystanie z kamery sportowej może umożliwić ci statyw Fusion Grip GoPro. To wysięgnik z funkcją statywu, który zarówno podczas ujęć dynamicznych, jak i statycznych pozwala na wykorzystanie wszystkich możliwości twojego sprzętu. Tego typu statyw do GoPro posiada składane nóżki wraz z magnesem, co pozwala na jeszcze lepsze zabezpieczenie uchwytu przed niekontrolowanym rozłożeniem.

Statyw Fusion Grip GoPro i jego parametry

Po złożeniu zajmuje naprawdę niewiele miejsca, bo około 23 cm. W momencie rozłożenia pozwala na pole manewru do 56 cm. Należy zaznaczyć, że statyw Fusion Grip GoPro jest kompatybilny z wcześniejszymi wersjami tego modelu. Ponadto wysięgnik blokuje się po jego przekręceniu. Zaprojektowany został z myślą o materiałach sferycznych.

Najlepszy kąt i optymalna odległość

Zmieniaj i przygotowuj ujęcia na bieżąco, pozwoli ci na to właśnie statyw do GoPro, który jest zarazem uchwytem do kamery, wysięgnikiem, jak i statywem. To trzy funkcje w jednym akcesorium w atrakcyjnej cenie. W zestawie dołączona została śruba skrzydełkowa, która umożliwia odpowiedni montaż. Jej metalowy gwint pozwoli na stabilniejsze mocowanie niż miałoby to miejsce w przypadku plastikowych łączeń.

Główne zadania statywu Fusion Grip GoPro

Odpowiednia budowa statywu sprawia, że możliwe jest zapewnienie stabilności oraz płynności podczas filmowania w trakcie ruchu. Jego elastyczna i wyprofilowana budowa doprowadza do reedukacji drgań, które wywoływane są przez człowieka podczas poruszania się. To sprawia, że kręcony film będzie możliwie najbardziej płynny. Nie będziemy mieli do czynienia ze „skakaniem” obrazu, co może przeszkadzać podczas oglądaniu końcowej postaci filmu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *