Uchwyty do kamery GoPro – dlaczego warto w nie zainwestować?

Inwestycja w uchwyt do GoPro szybko się zwróci

Każdy użytkownik kamer sportowych dobrze wie, że uchwyt do kamery GoPro ułatwia posługiwanie się nią podczas wykonywania skomplikowanych ujęć. Stąd też na rynku można zaleźć wiele ofert zawierających wszelkiego rodzaju uchwyty GoPro. Przystosowane niemal do każdej dyscypliny, sprawdzą się w wielu warunkach, a my sami będziemy mogli cieszyć się z końcowego efektu. To będzie pamiątka zrealizowana w naprawdę oryginalny sposób!

Uchwyty Go Pro bez konieczności korzystania z długiego uchwytu

Uchwyt Go Pro nie musi być tylko z długim wysięgnikiem. Te z krótkim pozwolą na wykonywanie ujęć na mniejszej przestrzeni. Uchwyt do kamery GoPro typu kastet na dwa palce wyręczy nas z konieczności korzystania z nieporęcznego trzymania obiektywu bezpośrednio w dłoni. Ten uchwyt do GoPro umożliwia łatwy transport i przechowywanie, a sam sprzęt spoczywa stabilnie za pomocą dwóch palców. Będziesz miał pełną kontrolę nad wykonywaniem każdego ujęcia.

Mocowanie, które przetrzyma wszystko

Profesjonalny uchwyt do GoPro magnetyczny, to jedno z najmocniejszych mocowań dostępnych na rynku. Umożliwia montaż do powierzchni metalowych, dzięki czemu daje niemal nieograniczone możliwości instalacji kamery w najbardziej niedostępnych miejscach. Uchwyty GoPro na magnes pasują m.in. do modeli 6, 5, 4, 3+, 2, 1 oraz Session. W komplecie zawsze znajduje się śruba i nakrętka. Ten uchwyt Go Pro zamontujesz bez problemu.

Uchwyty GoPro na wysięgniku

Duże pole manewru gwarantuje uchwyt GoPro z wysięgnikiem na kask lub głowę. Ich długość wynosi nawet do 20 cm. Dzięki niemu możliwe jest nakręcenie obrazu przed użytkownikiem lub z perspektywy jego wzroku. Taki uchwyt do GoPro zapewni uwiecznienie wszystkich emocji. Można go zamontować bezpośrednio na głowie lub na nakryciu głowy. Uchwyt GoPro umocowany na taśmach antypoślizgowych zachowa stabilność nawet w najbardziej wymagających warunkach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *