Wygodne uchwyty do kamer GoPro

Krótki uchwyt do GoPro jest łatwy w transporcie

Jeżeli poszukujesz akcesorium, które w łatwy sposób zmieścisz do małej torby, to krótki uchwyt do GoPro Shorty nada się do tego wprost idealnie. To dodatkowy sprzęt do kamery sportowej, który przydaje się do wykonywania zdjęć w ruchu lub stacjonarnie. Ten krótki uchwyt do GoPro zajmuje jedynie 11,7 cm, a po rozłożeniu maksymalnie 22,7 cm. Mieści się bez problemu w kieszeni, torbie, a do tego jest świetnym urozmaiceniem każdego ujęcia.

Nieskończenie wiele możliwości gwarantuje teleskopowy uchwyt do GoPro

Ramię teleskopowe to wysięgnik, który pozwala na odsunięcie obiektywu do nawet 110 cm. Teleskopowy uchwyt do GoPro  SuperBee GEP110 umożliwia wykonywanie ujęć z dalszej perspektywy i jest przydatny w szczególności podczas filmowania jazdy na nartach, snowboardzie czy też rolkach. Ramię zostały wykonane z największą starannością i przy użyciu wysokiej jakości materiałów.

W pełni regulowana głowica obrotowa   

Teleskopowy uchwyt do GoPro posiada blokadę wysuwu, która uruchamia się poprzez przekręcenie ramienia. Ponadto głowica urządzenia może być regulowana przy dowolnej zmianie kąta mocowania kamery. Uchwyt obrotowy GoPro pasuje do wszystkich kamer GoPro Hero, a rękojeść jest wyposażona w smycz nadgarstkową. Poza tym gwint wewnętrzny pozwoli na montaż ramienia na innych akcesoriach, jak np. statywie.

Zestaw, który zapewni wykonanie precyzyjnych ujęć

Uchwyt obrotowy GoPro daje możliwość wykonania doskonałych panoram, zdjęć w trakcie wieczornej scenerii czy słabych warunkach oświetleniowych. Użytkownik będzie zadowolony z efektów jakie daje uchwyt teleskopowy GoPro, gdyż uzyskane wideo będzie nagrane bez drgań i poruszeń obrazu. Poza tym jakość nie odbiega od efektów uzyskanych za pośrednictwem aparatu fotograficznego. Uchwyt teleskopowy GoPro jest łatwy w użyciu i wydaje się niezbędnym akcesorium do korzystania z kamerki sportowej. Stąd też warto z niej skorzystać. Więcej akcesoriów znajdziesz na https://www.gohd.pl/kategoria/akcesoria-gopro

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *