Wystartuj z kamerką – jak posługiwać GoPro w trakcie biegu?

GoPro uchwyci najlepsze momenty

W ostatnim czasie niezwykle modne stały się biegi przełajowe, na wytrzymałość połączone z torem przeszkód. To niezapomniane wrażenia dla uczestników, którzy chcą się zmierzyć ze swoimi słabościami. Istnieje możliwość uwiecznienia tych wspomnień na stałe poprzez rejestrację przebytej trasy biegu poprzez kamerę GoPro. Pod względem technicznym jest to bardzo łatwe w realizacji.

Mocowanie na głowę do kamer

Producent kamer GoPro stworzył z myślą o biegaczach specjalne mocowanie na głowę, które występuje w postaci materiałowych pasów. Wykonane z bardzo dobrej jakości materiałów posiadają silikonowe wstawki, które zapobiegają ześlizgiwaniu się całej konstrukcji z głowy czy też z kasku. Pasy montażowe posiadają duży poziom regulacji, co pozwala na przymocowaniu ich także na innych elementach ubioru. Taśmy są bardzo elastyczne i doskonale dopasują się do głowy, nie krępując ruchów.


Towarzysz w ekstremalnym wysiłku

Urządzenie GoPro jest w stanie zarejestrować obraz bardzo wysokiej jakości podczas nawet najbardziej ekstremalnego wysiłku. Jej lekkość w żaden sposób nie wpłynie na osiągane przez zawodnika rezultaty. Sprzęt nie wytwarza rozpraszającego dźwięku, nie nagrzewa się, umieszczony na głowie za pomocą pasów w żaden sposób nie doprowadzi nawet do najmniejszego urazu czy ryzyka naruszenia zdrowia biegacza.

Efekty, których nie zaoferuje ci żadne urządzenie

Kamera GoPro dzięki matrycy o dużej rozdzielczości nagrania materiałów wideo, którego stan obrazu w żaden sposób nie będzie odbiegał od rzeczywistego odbioru przez zawodnika. Odczuwalne będą emocje, słyszalne będzie każde zaczerpnięcie powietrza przez użytkownika kamery. Stabilizator obrazu zapewni brak wstrząsów, które utrudniałyby oglądanie zmontowanego filmu. Relacja będzie nieskazitelna, w pełni rzeczywista. Widz poczuje się jakby sam brał czynny udział w zawodach biegowych. W ten sposób można zarazić się pasją do biegania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *